Titulní strana

SENIORSKÉ CESTOVÁNÍ I LETOS

SENIORSKÉ CESTOVÁNÍ

Také v letošním roce se mohou senioři Olomouckého kraje vydat na cesty za zvýhodněné ceny. Už 1. 7. 2023 budou spuštěny registrace do jednotlivých destinací.

Cestovní kancelář PIVOŇKA i letos připravila zájezdy, které jsou určeny obyvatelům Olomouckého kraje. Podmínkou je, aby zájemci o cestování v den konání výletu dovršili alespoň 60 let. Výlety jsou navrženy tak, aby si každý ze seniorů vybral takový výlet, který je uzpůsobený jeho zdravotnímu stavu a kondici. Vybrat si budete moci z 36 výletů

Prostějovany jistě zaujmou výlety, kde je nástupní stanicí zastávka G prostějovského hlavního nádraží. Odtud se mohou v červenci vydat navštívit Schrothovy léčebné lázně a PVE Dlouhé Stráně, v srpnu pak Muzeum pivovarnictví HOLBA nebo zámek Úsov. Poslední výlet vypravený z Prostějova bude 5. 9. 2023, kdy zájemci navštíví zámek Tovačov.

Každá osoba může absolvovat v roce 2023 pouze 1 výlet. Jednotná cena za vybraný výlet je 200 KčCena zahrnuje cestu pohodlným klimatizovaným autobusem, program včetně vstupného a všech poplatků souvisejících s programem, oběd, služby průvodce, který se stará o zajištění programu a poskytuje informace o historii a významu navštívených míst Olomouckého kraje a také cestovní pojištění.

Veškeré podrobnosti k jednotlivým výletům nabízeným v letošním roce v rámci Seniorského cestování naleznete na webové stránce Cestovní kanceláře PIVOŇKA.

Vytvořeno 28.6.2023 10:08:20 | přečteno 865x | alena.vrtalova
load