Titulní strana

Festival dobrého jídla ProstěJOV! v soutěži o cenu kraje

festival dobrého jídla

Hned z pěti kategorií mohou lidé vybírat během hlasování o ceny cestovního ruchu. Anketa odstartovala na webu cenykraje.cz a potrvá do 18. srpna letošního roku.

Své nominanty v anketě má i Prostějovsko. Konkrétně zámecký park v Čechách pod Kosířem - ten soutěží v kategorii Nejlepší místo bez bariér, v kategorii Unikátní gastronomický zážitek se pak o hlasy v anketě uchází Festival dobrého jídla ProstěJOV!

Hlasovat můžete zde, stačí zvolit sekci unikátní gastronomický zážitek a vybrat Festival dobrého jídla ProstěJOV!

„Cílem festivalu je oživit město Prostějov a pobavit hned několika způsoby nejen Prostějovany, ale i jeho návštěvníky. Jedná se o výjimečnou přehlídku, která propojí originální gurmánské pochoutky se zajímavými kulturními zážitky. Během dvou dnů mohou návštěvníci v rámci festivalu navštívit zapojené restaurace a kavárny ve městě, kde ochutnají výborné degustační menu. Zároveň v určených hodinách vystupují v těchto podnicích místní umělci,“ popisuje 1. náměstkyně prostějovského primátora a uvolněná členka Zastupitelstva Olomouckého kraje pro oblast vnějších vztahů a cestovního ruchu Milada Sokolová.

Festival se uskuteční již příští týden, ve dnech 23. – 24. 6. 2023!

„Přijeďte za námi do Prostějova, užijte si festival, a pokud se vám bude líbit, o čemž jsem přesvědčená, tak budeme rádi, když festivalu dobrého jídla dáte i svůj hlas v anketě kraje,“ uzavírá Sokolová.


Vytvořeno 15.6.2023 13:54:14 | přečteno 208x | alena.vrtalova
load